Ceník služeb

Konzultace vycházející z principů psychosomatické medicíny s odhalením příčin a souvislostí zdravotních problémů, s jejich podrobným rozborem a návrhem jejich řešení s využitím Bachovy květové terapie trvají 60 – 90 min. a stojí 2500,- Kč.

Klienti, kteří absolvují konzultaci, mají možnost využít bezplatné krátké telefonické nebo mailové porady ohledně dalšího postupu, např. při změně charakteru obtíží.

Pro klienty, žijící v zahraničí, je možné vést konzultace telefonicky, případně s využitím Skype, za stejných podmínek jako při osobním setkání. Výjimečně jsou možné po dohodě i konzultace mimo obvyklou pracovní dobu (mimo 8.30–16.00), za zvláštní úhradu.

Bezplatná je i má online poradna. Na vaše dotazy odpovídám ve svém volném čase a je to docela časově náročná práce, proto se, prosím podívejte, zda váš dotaz nebyl zodpovězen již dříve – Archiv

Termíny konzultací budou poskytnuty po připsání platby na číslo účtu: 273072544/0300, vedeného u ČSOB Praha 1, Na Příkopě 18

V případě odůvodněného zrušení termínu, může být platba vrácena, avšak pouze, bude-li termín zrušen 3 pracovní dny předem, buď SMS na tel. číslo 724 220 135 nebo mailem na alena.nouzova@centrum.cz.

Děkujeme za pochopení. Ceník je platný od 1.1.2016.

..