Konzultace – Poradenství – Jak se vyznat sám v sobě

Bolí vás hlava? Trpíte nevysvětlitelnými nebo neléčitelnými problémy? Nechcete brát jenom léky? A chcete být na tom lépe?

Pak vítejte v mé poradně.

Moje poradna je zaměřena na konzultace zdravotních problémů, které se nedaří vyřešit obvyklými medicínskými postupy. Tyto konzultace vycházejí z komplexní medicínské erudice a mnohaleté praxe v poradenství. Vycházím zásadně z principů psychosomatické medicíny, což vede k odhalení příčin a souvislostí nejrůznějších zdravotních problémů. V průběhu konzultace jsou veškeré souvislosti zdravotní poruchy podrobně rozebrány a je navrženo jejich řešení. Vedle empatického pohovoru využívám i některé přírodní postupy, m.j. Bachova květová terapie. Konzultace trvá 60 – 90 min., v závěru konzultace dostává klient jednoznačný vhled do svého problému.

Zkrátka, dostanete návod, jak se vyznat sám či sama v sobě a tím se zbavíte svého problému. Počet konzultací není předem sám, určuje si jej klient, podle toho, jak se mu podařilo nahlédnout a pochopit. Někdy k tomu stačí jedno, jindy jen několik málo setkání.

A pokud ještě nejste rozhodnuti, zda je má konzultace pro vás to pravé, objednejte se do naší poradny bolesti hlavy s úhradou zdravotními pojišťovnami v rámci Centra klinické imunologie – více na imunologie.cz
Alena NouzováKonzultace vede MUDr. Alena Nouzová. Mám licence České lékařské komory v oboru neurologie a atestaci I. i II. stupně. Ke svým klientům přistupuji zásadně komplexně s mimořádným nacítěním. Mám za sebou více než 20 letou zkušenost s vypracováním vlastní metody práce s klienty. Vycházím z antroposofické medicíny Rudolfa Steinera, tradiční čínské medicíny a korejského systému su-jok a logoterapie, psychoterapeutické metody vyvinuté Viktorem Franklem. Velmi mne oslovily nauka Carla G. Junga o ženské a mužské stránce naší osobnosti (anima-animus) a práce Rüdigera Dahlkeho. Svojí vlastní metodu a postupy prezentuji s využitím psychosomatické medicíny, jak je u nás dlouhodobě představována MUDr. Radkinem Honzákem. Jde tedy o biologickou psychosomatickou spirituální koncepci v každodenní praxi.

..